Siuntų
pervežimas

   Siuntų pervežimas nuo 30€
Siuntinių gabenimo TAISYKLĖS
Paimame siuntinius iš klientui patogios vietos.
Siuntas pristatome pagal nurodytą adresą.

   Reguliariai vežame siuntas. Paimame jas iš Jums patogios vietos ir pristatome pagal nurodytą adresą. Ant siuntos turi būti užklijuota informacija su siuntėjo bei gavėjo rekvizitais. Jūsų rūpestis, kaip perduoti siuntinį - ar tai būtų maža dovanėlė, ar didelis lagaminas - mums tai lengva užduotis - šiandien paėmę rytoj jau pristatysime!

Siuntų
vežimas

                                                      

 

 

 

 

Prieš atiduodami siuntinį mums pasirūpinkite kokybišku jo įpakavimu, bet tai neturėtų apriboti galimybės patikrinti turinį, taip sutaupysite savo ir mūsų brangų laiką. Siuntiniuose neturėtų būti tabako gaminių, medikamentų, narkotinių medžiagų bei vogtų daiktų. Vairuotojui kilus įtarimui gali paprašyti parodyti siuntos turinį. Internetinėje parduotuvėje radote sau patinkantį daiktą, bet nemokate užsienio kalbos ar sunku susikalbėti? Ne bėda! Mes susitarsime su pardavėju, nupirksime ir parvešime Jums.

LEOVEZA transportas - maloniai laukiame Jūsų!


Leo
  +Veža

LEOVEZA transportas - nuolatos auganti ir besiplečianti tarptautinius pervežimus vykdanti kompanija. Pagrindinė mūsų veiklos sritis - keleivių pervežimas Lietuva - centrinė Europa - Lietuva. Reguliariai vežame keleivius iš Lietuvos į Vokietiją, Olandiją, Belgiją, Lenkiją. Didžiausia mūsų užduotis - įtikti kiekvienam klientui.

Vilnius

Main Street 1234
12345 Gedimino pr, Vilnius

+ 370 655 00 00 15

Taurage

Main Street 123
345 Gedimino , Taurage

+ 370 655 00 00 15