Įvairaus tipo ir dydžio krovinių pervežimas tam pritaikytu transportu.
Tai gali būti motoroleris, motociklas, automobilis, žoliapjovė/traktoriukas, paletė, statybinė įranga, sofa/lova, spinta, krosnelė ar net ir baldų rinkinys.
Prieš užsisakydami krovinio pervežimą turite žinoti keletą pagrindinių aspektų apie krovinį:


kiek Jums reikės vietos;
kaip turėtų vykti pasikrovimas.
kiek reikia atsiųsti žmonių, kad sklandžiai įvykdytų Jūsų užduotį.


Pavyzdžiui, Jūs kraustotės, bet neturite, kas Jums padėtų išardyti bei supakuoti Jūsų baldus. Ne bėda! Mes atsiųsime 2 vairuotojus su krovininiu mikroautobusu, įrankiais ir pakavimo medžiaga. Jie atliks visus darbus: išardys, supakuos, pasikraus, parveš, iškraus Jūsų nurodytoje vietoje.
Nemokate užsienio kalbos, susiradote svetur traukiančią akį transporto priemonę? Kreipkitės į mus, susisieksime, rezervuosime, atvažiavę apžiūrės ilgametę patirtį transporto srity sukaupę specialistai, įvertins, paskambins Jums, išsakys savo nuomonę ir jeigu Jus tenkins, parveš Jums naują pirkinį.

LEOVEZA transportas - maloniai laukiame Jūsų!!!

APIE MUS

LEOVEZA transportas - nuolatos auganti ir besiplečianti tarptautinius pervežimus vykdanti kompanija. Pagrindinė mūsų veiklos sritis - keleivių pervežimas Lietuva - centrinė Europa - Lietuva. Reguliariai vežame keleivius iš Lietuvos į Vokietiją, Olandiją, Belgiją, Lenkiją. Stipriausiai esame suinteresuoti į Vokietiją - šią šalį renkasi didžiausias srautas tautiečių, todėl dirbame visoje šalyje visomis savaitės dienomis. Didžiausia mūsų užduotis - įtikti kiekvienam klientui.

NAUJIENOS

2017 gegužės 19
2017 gegužės 19
2017 gegužės 19

Paieška