Krovinių gabenimas

krovinių pervežimas

Įvairaus tipo ir dydžio krovinių pervežimas tam pritaikytu transportu. Tai gali būti motoroleris, motociklas, automobilis, žoliapjovė/traktoriukas, paletė, statybinė įranga, sofa/lova, spinta, krosnelė ar net ir baldų rinkinys. Prieš užsisakydami krovinio pervežimą turite žinoti keletą pagrindinių aspektų apie krovinį:
  • 1. kiek Jums reikės vietos;
  • 2. kaip turėtų vykti pasikrovimas.
  • 3. kiek reikia atsiųsti žmonių, kad sklandžiai įvykdytų Jūsų užduotį.

Pavyzdžiui, Jūs kraustotės, bet neturite, kas Jums padėtų išardyti bei supakuoti Jūsų baldus. Ne bėda! Mes atsiųsime 2 vairuotojus su krovininiu mikroautobusu, įrankiais ir pakavimo medžiaga. Jie atliks visus darbus: išardys, supakuos, pasikraus, parveš, iškraus Jūsų nurodytoje vietoje. Nemokate užsienio kalbos, susiradote svetur traukiančią akį transporto priemonę? Kreipkitės į mus, susisieksime, rezervuosime, atvažiavę apžiūrės ilgametę patirtį transporto srity sukaupę specialistai, įvertins, paskambins Jums, išsakys savo nuomonę ir jeigu Jus tenkins, parveš Jums naują pirkinį.

LEOVEZA transportas - maloniai laukiame Jūsų!!!


Leo
  +Veža

LEOVEZA transportas - nuolatos auganti ir besiplečianti tarptautinius pervežimus vykdanti kompanija. Pagrindinė mūsų veiklos sritis - keleivių pervežimas Lietuva - centrinė Europa - Lietuva. Reguliariai vežame keleivius iš Lietuvos į Vokietiją, Olandiją, Belgiją, Lenkiją. Didžiausia mūsų užduotis - įtikti kiekvienam klientui.

Vilnius

Main Street 1234
12345 Gedimino pr, Vilnius

+ 370 655 00 00 15

Taurage

Main Street 123
345 Gedimino , Taurage

+ 370 655 00 00 15